San Francisco Creative House

Київ, Перемоги просп., 67 (Святошинський район)

mob object static map
Ціна
від 20 375 грн
Введення в експлуатацію

2 квартал 2019 р.

Клас
Комфорт
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
9-14
Кількість квартир
298
Квартири

Кількість квартир: 298 (1 кімн., 2 кімн., 3 кімн., 4 кімн.)

Новобудова розташована біля зручної транспортної розв'язки, поблизу є зупинка маршрутних таксі, тролейбусів і автобусів. До станції метро «Нивки» близько двохсот метрів. Поруч школа, супермаркети, магазини і театр. По сусідству розташовано відділення банку, гімназія та кілька кафе.

Житловий комплекс «Сан Франциско Кріейтів Хаус» належить до категорії комфортабельної нерухомості і спроектований з урахуванням останніх досягнень американської будівельної індустрії. Він являє собою два монолітно-каркасних будинки заввишки дев'ять і чотирнадцять поверхів.

Корпуси будуються з газоблоку і цегли, виконується утеплення ультрасучасних фасадів мінераловатним утеплювачем товщиною п'ятнадцять сантиметрів. Організовується унікальна система підсвічування будівель.

В ході будівництва застосовуються найновіші енергозберігаючі технології, які відчутно знижують вартість утримання житла. Впроваджується система «електронний ЖЕК». Робота інженерних комунікацій і всіх технологічних пристроїв буде контролюватися і управлятися системою «розумний дім». Високотехнологічна система забезпечить безпеку жителів, а швидкісним Wi-Fi передбачається охопити всю територію будинку. Власники електромобілів зможуть користуватися власною зарядної станцією IT-hub.

У комплексі запроектовано житло з вільними плануваннями в 1-, 2-, 3-, 4-кімнатному виконанні.

Уточнити умови, на яких здійснюється продаж квартир в ЖК San Francisco Creative House, ціни і докладні характеристики реалізованого житла можна у представників компанії по телефону або в офісі.

Адреса відділу продажів
Київ, просп. Перемоги, 67
Телефони

+380 44 299 52 08

Веб-сайт

Дивіться також