Resident Concept House

Київ, вул. Володимирська, 86-А (Шевченківський район)

mob object static map
Ціна
від 37 458 грн
Введення в експлуатацію

1 квартал 2019 р.

Клас
Бізнес
Статус

У проекті

Забудовник
Поверховість
13
Кількість квартир
63
Квартири

1 кімн., 2 кімн., 3 кімн., 4 кімн., 5 кімн.

Житловий комплекс Resident Concept House спроектовано в сучасному стилі. Це нерухомість бізнес-класу. Він поєднує в собі високу функціональність житлової та громадської будівлі.

Тринадцятиповерховий будинок споруджується за монолітно-каркасною технологією, яка гарантує максимальну міцність та інші високі експлуатаційні характеристики. Його фасад виконується з цегли і утеплюється мінераловатним утеплювачем – додатковим бонусом є чудова звукоізоляція житла.

До реалізації пропонуються квартири з ергономічними сучасними плануваннями. Висота стель у приміщеннях становить три метри. Житло обладнане центральною системою опалення, підключені інші міські інженерні комунікації. Великі вікна скляться потрійними склопакетами. Широке використання в ході будівництва інноваційних технологій енергозбереження дозволяє суттєво зменшити вартість експлуатації квартир, забезпечуючи максимальний рівень комфорту.

По сусідству з ЖК – зупинка громадського транспорту, зручна розв'язка. До метро «Олімпійська» не далі семисот метрів. В радіусі пішої доступності розташована школа і престижний ліцей, поблизу є бізнес-центр, дитячий садок, кафе, відділення банків і аптека. За чотириста метрів – кінотеатр.

Адреса відділу продажів
Київ, вул. Володимирська, 86-А
Телефони

+380 44 299 47 32

Веб-сайт

Дивіться також