Реєстрація /

Rybalsky

Київ, вул. Набережно-Рибальська дорога, 3 (Подільський район)

Ціна
від 24 990 грн
Введення в експлуатацію

1 квартал 2018 р.: - 3-й будинок (2, 3, 4 секції), 9-й будинок (1, 5, 6 секції)

2 квартал 2018 р.: - 3-й будинок (1, 5, 6 секції), 9-й будинок (2, 3, 4 секції)

1 квартал 2019 р.: - 5-й будинок

Клас
Комфорт
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
9
Кількість квартир
661
Квартири

1 кімн., 2 кімн., 3 кімн., 4 кімн.

«Рибальський» – це супер-сучасний житловий район, який втілює в собі ідею гармонійного і комфортного життя біля води.

На острові посеред Дніпра з'явиться міська територія, сформована житловими кварталами з насиченою інфраструктурою і ретельно продуманим облаштуванням. Створюючи простір для життя, гідний центру європейської столиці, девелопер керується досвідом Барселони, Амстердама, Копенгагена та інших міст світу.

«Рибальський» – це частина Подолу, і саме тому було вирішено використовувати властиву старому Подолу стратегію забудови, але наповнити її новим змістом. Жодних хмарочосів і гігантських проспектів: лише пропорційна людині архітектура і розвинена мережа вулиць, частина з яких пішохідні.

Одна з головних особливостей «Рибальського» – унікальна система каналів з проточною водою, які пронизують квартали. Уздовж кварталів розташована мережа широких прогулянкових набережних, а також перший міський пляж у житловому районі центру Києва. У всі часи люди прагнули жити біля води, і сьогодні «Рибальський» дарує можливість зручного і комфортного проживання в гармонії з Дніпром.

При плануванні міського простору тут вперше в Україні був застосований принцип супер-кварталів, який зараз використовується у Барселоні: широкі магістралі замінила мережа невеликих вулиць, а також створено безліч пішохідних вулиць всередині кварталів.

Кожен з 9-поверхових будинків облаштований озелененим внутрішнім двором – ідеальним місцем для відпочинку та ігор з дітьми. Доступ на дворову територію тільки для мешканців будинку. Заїзд автомобілів у двір не передбачений. Для них створені місткі підземні паркінги, розташовані під кожним будинком.

Різні розміри квартир враховують потреби великих і малих сімей, а вільні планування дозволяють реалізувати вашу власну концепцію життя. Вид з панорамних вікон на Дніпро чи на канали – вирішувати вам!

«Рибальський» – це той Київ, якого достойні кияни. Місто, в якому відчуваєш себе безпечно і комфортно. Де хмарочоси не закривають небо, а стихійні парковки не крадуть простір у пішоходів. Саме такий Київ, в якому ми хочемо жити самі і такий, який ми прагнемо залишити нашим дітям.

Адреса відділу продажів
Київ, вул. Набережно-Рибальська дорога, 3
Телефони

+380 44 290 73 94

Веб-сайт

Дивіться також