Правила публікації оголошень

 • 1. ІАП «Столична нерухомість» надає можливість безкоштовного розміщення оголошень про продаж або здачу в оренду об'єктів нерухомості виключно приватним особам (співпраця з агентствами – тільки на договірній основі), зареєстрованим від свого імені на Порталі. Не дозволяється використовувати в будь-якому вигляді назви фірм, торгових марок, адреси інтернет-сайтів, логотипів і т. д. як при реєстрації на сайті та (або редагуванні профілю), так і при створенні і (або) редагуванні оголошень.
 • 2. Одночасно на сайті може бути опубліковано не більше 100 оголошень від одного користувача.
 • 3. Всю відповідальність за розміщену в оголошенні інформацію (текстову і візуальну) про продаж або здачу в оренду об'єктів нерухомості несе особа, яка розмістила цю інформацію на Порталі.
 • 4. Правила оформлення та подання інформації в оголошеннях про продаж або оренду об'єктів нерухомості.

     4.1. Мають бути заповнені всі обов'язкові поля:

-Населений пункт

-Вулиця (тільки для Києва, для інших населених пунктів – не обов'язково)

-Ціна об'єкта (повна вартість об'єкта, а не ціна за м кв.)

-Кількість кімнат (для квартир і будинків)

-Кількість поверхів (тільки для будинків)

-Період оплати – місяць, добу (тільки для оренди)

-Профіль (тільки для комерційної нерухомості)

-Цільове призначення (тільки для земельних ділянок)

-Загальна площа (для землі – площа ділянки в сотках)

-Контактний телефон

      4.2. Вказувати необхідно тільки реальну ціну (загальну за об'єкт) в обраній валюті (гривня, долар США, євро).

      4.3. Вказувати необхідно реальну площу (як загальну, так і житлову) об'єкта.

      4.4. Вимоги до фотографій:

-Актуальні фотографії об'єкта, інформація про який подається

-Фотографії не повинні містити ніяких написів: номерів телефонів, емблем, логотипів, водяних знаків і т. д.

-Як головна фотографія не може використовуватися фотографія санвузла та технічних приміщень

      4.5. Додаткова інформація (текстова інформація, яку подає користувач в довільній формі) не може перевищувати 1000 знаків з пробілами.

 • 5. Допускається розміщення і оновлення оголошень виключно за допомогою інструментів, які надає Портал (шляхом індивідуального заповнення запропонованої форми, без допомоги якихось автоматизованих систем чи комп'ютерних програм). Розміщення або оновлення оголошень за допомогою будь-яких інших засобів, крім наданих Порталом, заборонено і розглядається як несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Масове розміщення оголошень не допускається.
 • 6. Публікувати оголошення може лише власник об'єкту, або особи ним уповноважені на це (в т. ч. ріелтори), які готові особисто бути присутніми при демонстрації об'єкту та брати участь в оформленні угоди.
 • 7. Оголошення можна публікувати як від імені власника об'єкта, так і від посередника. Кожен користувач може розмістити не більше 3-х оголошень з маркуванням «власник». Всі наступні оголошення від одного користувача автоматично відображаються, як від посередника.
 • 8. Оголошення, розміщені на Порталі, повинні стосуватися безпосередньо об'єктів нерухомості і не можуть містити інформацію про якісь інші товари чи послуги.
 • 9. Не допускається розміщення оголошень, що містять свідомо неправдиву інформацію або метою яких є привернути увагу користувача, ввівши його в оману.
 • 10. Не допускається розміщення оголошень, які стосуються одного і того ж об'єкта (дублів)
 • 11. Не допускається розміщення оголошень з текстовою або візуальною інформацією, якщо вона захищена авторським чи суміжним правом, а автор оголошення не є правовласником цієї інформації.
 • 12. Не допускається використання в тексті оголошень будь-яких кодів, крім тих, що автоматично встановлюються системою ІАП «Столична нерухомість».
 • 13. Забороняється використання в оголошеннях ненормативної, образливої ​​лексики, а також будь-які інші матеріали, заборонені Законами та нормативно-правовими актами України.
 • 14. Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти оголошення, а також блокувати і видаляти профіль користувача, через недотримання наведених вище правил публікації оголошень, без попередження і додаткових пояснень.