Піонерський квартал 2

Чабани, вул. Машинобудівників, 16

Ціна
від 19 300 грн
Введення в експлуатацію

1 квартал 2021 р.

Клас
Економ
Статус

Будується

Про житловий комплекс

«Піонерський квартал 2» – це житловий комплекс з власною інфраструктурою у передмісті Києва. Два будинки об'єднані стилобатом, де буде відкрито супермаркет, дитячий садок, магазини та сервісні послуги.

Внутрішня територія комплексу закрита для проїзду автомобілів – там побудують місця для відпочинку та прогулянок, дитячі ігрові зони для дітей різного віку та спортивні майданчики.

Інфраструктура

Від комплексу «Піонерський квартал 2» до Києва їхати 10 хвилин на авто по Одеській трасі. Дістатися до найближчої станції метро можна й на громадському транспорті – до зупинок маршрутних таксі №729, №739 та №821 пішки 10 хвилин.

Сходити за продуктами мешканці комплексу «Піонерський квартал 2» зможуть в супермаркет «Фора», магазини «Наша Ряба» та «Вікторія». До супермаркету «МегаМаркет» в Гатному їхати 5 хвилин на авто, також уздовж Одеської траси розташовані супермаркети «АТБ», «Фора» та «Велика кишеня». За домашніми продуктами можна сходити на ринок «П'ятачок» за 10 хвилин або проїхати 7-10 хвилин до «Одеського» ринку або ринку у Гатному.

Крім дитячого садка у стилобаті, з дошкільних установ за 3 хвилинах їзди на авто дитячий сад «Дзвіночок», центр розвитку дитини Dyuval, дитячий сади «Мир дитинстві» та «Дзвіночок». До найближчих шкіл їхати доведеться довше: 7 хвилин до приватної школи Kvinta та школи Think Global у Гатному, 8-12 хвилин до київських шкіл №286, №132 та №269.

Для постійних тренувань за 4 хвилинах їзди від комплексу фітнес-клуб BODYLife з силовими та кардіо-тренажерами, груповими заняттями степ-аеробікою, йогою, пілатесом, танцями та фітнесом для вагітних.

Комплектація

  • у під'їзди секцій два входи – з боку вулиці та з боку внутрішнього двору: внутрішній безпечний для дітей, а зовнішній зручний для розвантаження авто після покупок або під'їзду швидкої допомоги;
  • у кожному під'їзді консьєрж та домофона система;
  • обслуговує комплекс власна керуюча компанія;
  • комунікації централізовані, а опалення індивідуальне у кожній квартирі.

Адреса відділу продажів
Київська обл., смт. Чабани на вул. Машинобудівників, 16.
Телефони

+380 (44) 344-74-26

Веб-сайт

Дивіться також