Гостомель Сіті

Гостомель, вул. Свято-Покровська, 73

Ціна
від 17 500 грн
Введення в експлуатацію

4 квартал 2021 р.: будинок №1, 2

Клас
Комфорт
Статус

Будується

Поверховість
10

Житловий комплекс «Гостомель Сіті» – це комфортна квартира у передмісті столиці. На тлі сусідніх будівель новобудова виділяється яскравою архітектурою з застосуванням панорамного скління, контрастних кольорів та різних геометричних форм. Нижній поверх комплексу відведено під комерційні площі, на яких розмістять сервіси різного профілю, що дозволить мешканцям отримувати всі необхідні послуги «не виходячи з дому».

Інфраструктура

Житловий комплекс «Гостомель Сіті» будують недалеко від вулиці Свято-Покровської, вона ж автотраса М07 «Київ-Ягодин», якою до найближчої станції метро «Академмістечко» 18 хвилин на авто. Між Гостомелем, столицею та сусідніми населеними пунктами курсують кілька приміських маршрутів, зупинки яких за 3 хвилини пішки від новобудови. До станції метро «Академмістечко» підвозять маршрутки №348 та №389, до метро «Святошин» – №357, №386 та №388. До сусідньої Бучі можна доїхати на маршрутці №362, до Ірпіня – №20.
Поруч з житловим комплексом «Гостомель Сіті» працюють продуктовий магазин «Лоток» та супермаркет «Фора». Ще два супермаркети мережі «Фора» розташовані за 13 хвилин пішки та за 3 хвилини автомобілем, а на відстані 5-7 хвилин на авто – супермаркети City Market та «АТБ-Маркет». За 10-12 хвилин за продуктами можна сходити до магазинів «Гастрономчик» та «Мяссіто», а також на міський ринок.

У смт Гостомель працюють кілька навчально-виховних установ для різних вікових груп. Так для малюків у радіусі 15-20 хвилин пішки від будинку дитячі садки №17 «Веселка» та «Лісова казка», клуб для дітей 2-6 років Vektor Club. Ще кілька дитячих дошкільних установ розташовані у радіусі 8-9 хвилин на авто. Це дитячий садок «Тотошка», приватний дитячий садок «Шкільний дворик», сімейний дитячий клуб «Мрія» та дитячий садок-центр раннього розвитку Kids Club у Бучі. Для школярів за 7 хвилин пішки від комплексу школа №13, до школи №14 – 6 хвилин на авто, а до шкіл №7 та «Світограй» – 9 хвилин.

Для тих, хто звик починати день з ранкової пробіжки, за 6 хвилин від будинку стадіон, на кілька хвилин далі – футбольний стадіон. За ті ж 6 хвилин на авто можна доїхати на тренування до спортивної зали «СК СПАРТА». З медичних установ за 2 хвилини пішки амбулаторія сімейної медицини. Також на території житлового комплексу буде своя клініка. 

Комплектація

  • стіни з керамоблока утеплені мінеральною ватою;
  • панорамні вікна та засклені балкони;
  • для зручності мешканців входи до комерційних приміщень із зовнішнього боку комплексу, до під'їздів – з двору;
  • для мешканців з автомобілями передбачено паркінг на 138 паркомісць, для відвідувачів сервісів – окрема парковка з зовнішньої сторони будинку.
Адреса відділу продажів
Київська обл., смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська 73
Телефони

+380 (44) 344-53-10

Веб-сайт

Дивіться також