Як шукати оголошення

Розділ Пошук нерухомості складається з дев'яти категорій: продаж квартир, оренда квартир, подобова оренда квартир, продаж будинків, оренда будинків, подобова оренда будинків, продаж комерційної нерухомості, оренда комерційної нерухомості, продаж земельних ділянок, у Києві та Київській області. Для вибору категорії Вам необхідно перейти на неї, клікнувши на відповідний рядок у Магазині нерухомості, або з блоку Магазин нерухомості Києва і області на головній сторінці сайту.

Критерії пошуку можна задати по району, вулиці чи станції метро, які вас цікавлять. У полях Район і Вулиця при введенні перших двох букв, випадним списком будуть запропоновані райони, масиви або вулиці – для вибору Вам необхідно клікнути на потрібний варіант. Якщо Ви перейдете за посиланням Вибрати райони на карті, перед Вами відкривається схема районів і масивів Києва. Відзначте, ті райони чи масиви, де Ви шукаєте нерухомість. Потім натисніть кнопку Вибрати.

Щоб прибрати вибрані райони або масиви, необхідно натиснути на них повторно, або клікнути на кнопку Очистити, після чого вони будуть видалені. Так само Ви можете задати обмеження по загальній ціні нерухомості: «від» і «до» і вибрати валюту: гривні, долари, євро.

Передбачений пошук за кількістю кімнат. У параметрах пошуку в блоці Кількість кімнат Ви можете вибрати один або кілька варіантів кількості кімнат. Якщо Ви хочете переглянути оголошення незалежно від кількості кімнат, не відзначається в цьому блоці нічого.

У параметрі пошуку Загальна площа Ви можете задати обмеження по загальній площі нерухомості.

Так само передбачений Розширений пошук. Щоб ним скористатися, натисніть на однойменну кнопку. Щоб приховати Розширений пошук, необхідно клікнути на Швидкий пошук. В формі, що відкриється, Ви можете вказати обмеження за площею (загальна, житлова, кухня), виключити з пошуку поверхи (не перший і не останній), вибрати тип будинку, вимоги до ремонту.

У розширеному пошуку передбачено розділення оголошень за часом їх надходження на сайт (за останній тиждень, за останні два тижні, за останній місяць) і за датою зміни ціни.

Якщо у Вас залишилися питання або побажання, будь ласка, напишіть нам листа на support@100realty.ua.