Реєстрація /

TRIIINITY

Київ, вул. Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 39/2

Ціна
від 63 000 грн
Введення в експлуатацію

1 квартал 2023 р.

Клас
Преміум
Статус

Будується

Забудовник

TRIIINITY – це новий проект девелоперської групи SEVEN HILLS

Після успішно реалізованих PARK AVENUE та PARK AVENUE VIP. Ці два проекти визнані кращими ЖК Східної Європи та Азії 2016-го і 2018-го років на думку журі EEA Real Estate Forum & Project Awards. Багаторічний успішний досвід попередніх проектів, а також – бажання слухати і чути клієнтів, дозволив втілити в TRIIINITY найбільш затребувані характеристики та якості, очікувані на ринку преміального житла. SEVEN HILLS інвестує не тільки в технологічну досконалість проекту, але також робить особливий акцент на вашому проживанні в TRIIINITY.

Справжня місія SEVEN HILLS

Це не будівництво будинків, а побудова довгострокових відносин з клієнтами і партнерами. Мета компанії – поділяючи спільні переконання та емоції, стати друзями і партнерами. Безумовно, основою довірчих відносин є надійність і стабільність. Тому девелоперська група SEVEN HILLS вже більше 15-ти років якісно виконує всі взяті на себе зобов'язання. А кожен працівник в компанії — починаючи від фахівців в офісі продажів і закінчуючи представниками сервісної служби — покликаний створювати гармонійні партнерські відносини з мешканцями.

У TRIIINITY цифра «ІІІ» стала однією з основ створення проекту

Комплекс втілює триєдність стилю, технологій і природи. Основою для створення концепції стали три ключові елементи, які створюють гармонію: ваш будинок, ваші почуття і ви. Тільки від вас залежить, в якій атмосфері ви проведете свій день і яким буде ваш настрій. TRIIINITY надає вам право вибору і всі умови для його реалізації. По-перше, TRIIINITY – це закритий комплекс, наповнений усім необхідним для повноцінного життя: магазини, кафе, фітнес центр, школа дитячого розвитку і спортмайданчики – ось неповний перелік інфраструктурних елементів TRIIINITY. По-друге, кожен день життя в TRIIINITY наповнений нехай маленькими, але подіями, що запам'ятовуються. Кава у кав'ярні TRINIIITY або читання книги на схилі ландшафтного парку, ігри з дитиною на інтерактивному майданчику або заняття спортом – вибір за вами. По-третє, тільки в TRIIINITY можна взяти напрокат електроскутер для прогулянки центром або орендувати зал для переговорів (який легко трансформується в простір для вечірок). TRIIINITY – це стиль життя, в якому ваш будинок, ваші почуття і ви – завжди на першому місці.

Новий житловий комплекс

Це особливе місце, в якому максимум уваги приділено забезпеченню всіх життєвих потреб мешканців. TRIIINITY – це справжня оаза серед мегаполісу, що бурлить життям. Це будинок, який більше, ніж будинок – адже кожна його частинка створена спеціально для вас і з думкою про ваше проживання в ньому. Індивідуальний підхід у всіх сферах взаємин – ось одна з ключових цінностей цього проекту. TRIIINITY дозволить знайти саме вашу оазу, якою ви її бачите і уявляєте

Квартири в ЖК TRIIINITY

  • Однокімнатні (53-78 кв.м) – 64 600 - 69 250 грн/кв.м
  • Двокімнатні (92-193 кв.м) – 63 000 - 74 500 грн/кв.м
  • Трикімнатні (103-204 кв.м) – 63 750 - 76 350 грн/кв.м

Квартири у другій черзі ЖК TRIIINITY

  • Однокімнатні (53-67 кв.м) – 64 664 - 92 269 грн/кв.м
  • Двокімнатні (94-190 кв.м) – 67 725 - 90 995 грн/кв.м
  • Трикімнатні (106-211 кв.м) – 67 589 - 118 519 грн/кв.м
Телефони

+380 (44) 501-00-03

Веб-сайт

Дивіться також