Реєстрація /

Standard One Terminal

Київ, вул. Ползунова, 1Б

Ціна
від 81 500 грн/кв.м
Введення в експлуатацію

3 квартал 2022 р.

Клас
Бізнес
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
24
Квартири

 

Standard One Terminal – це апарт-готель бізнес-класу. При моделі інвестицій в Апарт-готель власник купує готельний номер та отримує з нього прибуток, а зміст апартаментів та пошук орендарів доручає керуючої компанії.

Комплекс розташувався в самому центрі міста – навпроти Південного вокзалу. Це гарантує швидке та зручне сполучення з усіма частинами міста: до міжнародного Аеропорту Бориспіль курсує прямий автобус та цілодобовий експрес поїзд, а до аеропорту Київ (IEV) ім. Сікорського на авто їхати 15 хвилин. Також поруч станція метро Вокзальна та зупинки громадського транспорту.

На відстані декількох хвилинах їзди починається активна інфраструктура центру міста – магазини, бутіки, ресторани, бари, сервіси, бізнес-центри та офісні комплекси. На сусідніх з S1 Terminal майданчиках вже відкрито багатофункціональний торговий комплекс Terminal Foods, а це ресторани: Semifreddo, ресторан грузинської кухні Mama Manana, пивний ресторан 3b café Republic, японський ресторан Menya Musashi, McDonald's, та кафе Lviv Croissants.

З внутрішньої інфраструктури гостям забезпечено доступ до спортзалу, комфортний коворкінг, панорамний ресторан на даху та власний спа-центр.

Особливості

  • кожні апартаменти оснащені кухнею, ванною кімнатою з душем, зручними меблями і шафами, кондиціонером та набором додаткових опцій
  • пошуком гостей, збором оплати та розподілом прибутку займається керуюча компанія під наглядом зовнішнього аудитора
  • доходи інвестора не залежать від завантаження апартаментів – прибуток в Standard One Terminal ділиться між орендодавцями порівну, в залежності від числа номерів у власності
  • у вартість апартаментів включені дизайн проєкт, обробка та ремонтні роботи, всі необхідні меблі та побутова техніка.

Ціна за апартаменти: 92 800 доларів (2900 дол/кв. м)

Адреса відділу продажів
Київ, Ползунова, 1Б
Телефони

+380 (44) 499-22-92

Веб-сайт

Дивіться також