Shelter

Київ, Індустріальний пров., 2 (Солом'янський район)

mob object static map
Ціна
Від 15 507 грн
Введення в експлуатацію

2 квартал 2019 р.: 1-2 черга

2022 р.: Весь комплекс

Статус

Будується

Забудовник
Квартири

Смарт-квартири (від 23,63 до 34,85 кв.м) - від 15 527 грн/кв.м

Односпальні квартири (від 34,47 до 57,58 кв.м) - від 15 507 грн/кв.м

Двуспальні квартири (від 57,97 до 62,93 кв.м) - від 16 168 грн/кв.м

Інфраструктура

Поруч розташовані три великих торгово-розважальних центри («Космополіт», «Мармелад», «Аркадія»), корпуси чотирьох найбільших вузів (КПІ, НАУ, НМУ, КНЕУ).

Поруч з ЖК також є супермаркети (Сильпо, АТБ, Еко-маркет), багато магазинів, аптеки, медичні та банківські установи, загальноосвітні заклади.

Унікальне за зручністю розташування ЖК «Shelter» на перетині великих магістралей: вул. В. Гетьмана та вул. Борщагівська, дозволяє найкоротшим шляхом потрапити в будь-яку частину Києва. До станції метро «Шулявська» 10-15 хвилин ходьби, до швидкісного трамвая не більше 2 хвилин.

Житловий комплекс являє собою монолітно-каркасний будинок, що складається з 6 секцій різної поверховості. В ході будівництва використовуються сучасні матеріали і технології, що дозволяє добитися високої міцності конструкції.

Планування квартир в ЖК «Shelter» добре продумані і забезпечують максимальний рівень комфорту при оптимальному співвідношенні житлової та загальної площі. У першій черзі житлового комплексу є сім планувальних рішень, у другій - вісім.

На території комплексу буде обладнаний відкритий фонтан, доріжка для бігу, сучасний дитячий майданчик, окремий простір для вигулу тварин і альтанка для куріння. Власна інфраструктура буде включати в себе: окремий Game Space для відпочинку з друзями, затишну алею з магазинами на першому поверсі комплексу і просторі офіси з терасами на другому.

Комплекс охороняється 24/7, має закритий внутрішній двір. Паркінг двох типів: наземний і підземний.

До продажу пропонуються одно- і двокімнатні житлові приміщення, а також квартири в форматі «smart». На нижніх поверхах пропонуються приміщення під комерційну діяльність.

Адреса відділу продажів
м. Київ, пров. Індустріальний, 2
Телефони

(044) 333-98-19

Веб-сайт

Дивіться також