ЖК Садочок

Новосілки (Києво-Святошинський), вул. Молодіжна, 7

mob object static map
Ціна
від 16 500 грн
Клас
Комфорт
Забудовник
Поверховість
8 (додатково мансарда)
Кількість квартир
411

ЖК «Садочок» – це новий житловий комплекс у с. Новосілки, Києво-Святошинського району Київської області. У старовинному зеленому краю з яблуневими садами, що надзвичайно гарно квітнуть навесні, розташується житло, яке поєднає ваші мрії.

Комбінація з незайманої природи, свіжого повітря, вільного простору на межі великого міста та високих стандартів будівництва і планування дадуть змогу придбати житло навіть молодим сім’ям і самостійним молодим людям.

Поряд знаходиться мальовниче озеро, біля якого можна влаштовувати пікніки та рибалити.

Зелена зона з алеями та фонтаном чудово поєднається із сучасними технологіями будівництва, де будуть розташовані 9 будинків двох типів.

Старий європейський стиль з вежами та мансардами додасть затишності та відчуття статності простору. Кватири будуть оздоблені великими панорамними вікнами та еркерами.

Велика перевага ЖК «Садочок»  – це електроопалювання, тобто мешканці не залежатимуть від цін на газ та зможуть самостійно слідкувати та керувати комунальними послугами. Навіть з мобільних додатків.

Для екологічності та безпеки життя передбачені підземні паркінги та зовнішнє паркування. «Двір без машин» — стане філософією ЖК «Садочок».

Також для безпеки вас і вашої родини у кожному будинку знаходитиметься консьєрж, домофони, відеоспостереження. Територія ЖК «Садочок» закрита та буде охоронятися 24 години на добу.

Передбачаючи бажання активних мешканців, ЖК «Садочок» матиме спортивні майданчики, зони відпочинку та барбекю, 2 дитячі майданчики для дітей різного віку.

Забудовник приділяє велику увагу зручній місцевій інфраструктурі — супермаркети, медичний центр, дитячий садок, кафе, коворкінги та салон краси… Маленьке містечко «Садочок» стане для вас рідним домом.

Лише 5 км до ст. метро «Теремки» та трохи більше до ст. метро «Іподром» — це 5-10 хвилин власним авто або маршруткою.

У радіусі декількох кілометрів:

  • супермаркет «Мегамаркет»
  • ТРЦ «Магелан»
  • Фітнес-клуб «Спортлайф»
  • Будівельний гіпермаркет «Нова лінія»

Квартири в ЖК «Садочок»

На вибір представлені 411 квартир, 14 різних планувань, 1,2,3-кімнатні квартири та дворівневі апартаменти на верхніх поверхах. З них відкривається вид на сади та приватні будинки. Багатоповерхівок навкруги немає.

Однокімнатні (44,4 – 44,8 кв. м): від 821 000 грн. (18 500 - 19400 грн/кв.м)

Двокімнатні (64,2 – 65,1 кв.м): від 1,16 млн грн (18 000 - 18 300 грн/кв.м)

Трикімнатні (83,2 кв.м): від 1,46 млн грн (17 500 - 17 900 грн/кв.м)

Дворівневі (75,3 кв. м – 114,3 кв. м): від 1,24 млн грн (16 500 грн/кв.м)

Адреса відділу продажів
с. Новосілки Києво-Святошинського р-ну Київської області, вул. Новосілківська, 22А
Телефони

+380 (44) 500-52-17

Веб-сайт