Реєстрація /

Metropole

Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 91-93 (Печерський район)

mob object static map
Ціна
від 90 000
Введення в експлуатацію

3 квартал 2020 р.

Забудовник

Комплекс «Metropole» на вул. Велика Васильківська, 93, займає квартал між вулицями Предславинською 16-22 та Лабораторною 9-11, і розташована в одному з найпрестижніших місць Печерського району. Всього в двух кроках знаходиться Національний дворець мистецтв «Україна».

«Metropole» розмістився в самому центрі ділового і культурного життя столиці.
Комплекс «Metropole» знаходиться не на проїжджій частині, завдяки чому проживають можуть насолоджуватися тишею і спокоєм.

Інфраструктура
З точки зору місцевого жителя, район новобудови є одним з найбільш комфортних і затишних для постійного проживання. По сусідству розташована величезна кількість кафе, магазинів, банків і медичних закладів.

До Владимирського ринку трохи більше трьохсот метрів, поруч розташовані аптеки, магазини, поштове відділення, школа, вуз, дитячі садки та театр.

Параметри комплексу
В складі новобудови - три 25-поверхові башти. Комплекс «Metropole» - це нерухомість еліт-классу.

В ході будівництва багато уваги приділяється якості робіт. Використання сучасних технологій гарантує надійні експлуатаційні характеристики будинків та забезпечує помірні витрати на обслуговування житла.
Максимальну міцність конструкцій будинків гарантує монолітний каркас з армованого бетону. Відмінні показники енергоефективності будинків забезпечує утеплення зовнішніх стін плитами мінеральної вати Rockwool. Вентильовані панелі Euramax захищають нові конструкції від негативного впливу навколишнього середовища та забезпечують відмінну шумо- та теплоізоляцію. Віконні алюмінієві системи Schuco відповідають найвищим стандартам дизайну, комфорту, безпеки та енергоефективності.

Будинки оснащуються сучасним технологічним обладнанням, в тому числі – швидкісними, комфортабельними, безшумними ліфтами від німецького виробника Schindler.

Що всередині?
Інвестор, приймаючи рішення придбати квартиру в «Metropole», отримує все, що потрібно для комфортного життя.

В зоні стилобата знаходиться бізнес-центр класу А з одноіменною назвою, також є можливість вибрати приміщення для бізнесу від 200 до 5000 кв м. В «Metropole» передбачений власний фітнес-клуб, басейн і SPA-центр. Також на території комплексу планується школа раннього розвитку, дитячий майданчик під охороною та дитяча кімната. В комплексі спроектовані кілька рівнів підземної паркінгу, а також сучасна система відеоспостереження.

Квартири в «Metropole»
В комплексі представлені квартири з вільними плануваннями з двома, трьома, чотирма і більше кімнатами, а також преміальні пентхауси. Безперечний плюс - наявність власної котельні німецького виробника Viessmann, що дозволяє оперативно реагувати на зміну температури на вулиці.

Інші особливості, з якими здійснюється продаж квартир у «Metropole», ціни та фото новобудови Ви можете побачити на сторінках офіційного сайту, facebook, instagram.

Адреса відділу продажів
Київ, вул. Велика Васильківська, 91
Телефони

+380 44 223 11 33

Веб-сайт

Дивіться також