Реєстрація /

L14

Київ, вул. Лубенська, 14

mob object static map
Ціна
від 76 797 грн/кв.м
Введення в експлуатацію

4 квартал 2021 р.

Клас
Бізнес
Статус

Введений в експлуатацію

Забудовник
Поверховість
5

Твій дім. Твій стиль. Твоя історія. L14 – це зданий в експлуатацію житловий комплекс клубного типу, який поєднує в собі висококласний міський комфорт із гармонією заміського будинку в самому центрі Києва - історичному районі «Чорна гора» на Печерську.

L14 – це ідеальне рішення для сучасних людей, де є можливість встигати все, адже все необхідне для життя поруч! Розвинута інфраструктура ЖК «Новопечерські липки», ТРЦ Ocean plaza, ТЦ Novus, БЦ «Трініті», станція метро «Зверинецька» та «Либідська» знаходяться всього в 300 метрів від комплексу.

Безпека

Безпека резидентів ЖК L14 – головний пріоритет.

Ми подбали про те, щоб ти почував себе спокійно та захищено, тому передбачили комплекс сучасних рішень для твоєї безпеки:

  • Камери відеонагляду по периметру та на поверхах 
  • Доступ в ЖК за технологією FaceID
  • Датчики задимлення на кожному поверсі
  • Закрита внутрішня територія.

Клубний будинок

В ЖК L14 всього 5 поверхів та 48 квартир, що дозволяє уникнути скупчення жителів. Кожен куточок ЖК створено для того, щоб забезпечити найвищий рівень комфорту та задоволення від життя.

Підземний паркінг з можливістю підключення обладнання для заряджання електромобілів, зона BBQ, консьєрж-сервіс, безшумний швидкісний ліфт, який, до речі, опускається до підземного паркінгу - це все про L14.

Доступні до продажу квартири від 20 до 70 квадратних метрів, з продуманим плануванням, щоб ти мав змогу вибрати оптимальний варіант для себе.

Функціональні смарт-квартири, комфортабельні однокімнатні та двокімнатні квартири, які готові до втілення будь-яких дизайнерських концепцій.

Інвестиційна привабливість

Інвестиційна привабливість та окупність грають важливу роль у розв'язанні питання про вкладення коштів у нерухомість.

Центральна частина міста зазвичай є одним з найбільш стабільних та активно зростаючих ринків нерухомості. Попит на житло у цьому районі може бути стійким завдяки дефіциту простору та постійному інтересу до даної локації, ваша квартира в L14 буде тільки зростати у вартості протягом багатьох років.

Звертайся до відділу продажів і ми допоможемо підібрати оптимальну для тебе квартиру.

Ціни від 76 797 грн/кв.м до 98 739 грн/кв.м

Телефони

+380 (50) 330-40-85