Desna Residence

Зазим'я, вул. Київська

Ціна
від 10 140 грн
Введення в експлуатацію

4 квартал 2017 р.

Клас
Економ
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
3-5
Квартири

1-кімн., 2-кімн., 3-кімн., дворівневі

Комплекс складається з п'ятиповерхових будинків в альпійському стилі і окремого триповерхового будинку в стилі «Шале». Також до складу комплексу входять лінії таунхаусів.

Комплекс розташований у віковому сосновому лісі поблизу річки Десна, на ділянці площею понад гектар, в процесі будівництва було збережено максимум дерев. У той же час ЖК межує з кордоном міста Києва та суміщений з ним швидкісними магістралями. Відстань до кордону Києва – 50 метрів, до станції метро «Лісова» – 10 хвилин.

Комплекс максимально безпечний для мешканців завдяки цілодобовій охороні і клубному принципу.

На території житлового комплексу будуть розміщені дитячі майданчики, виділена окрема територія для пікніка і релаксу; для любителів активного відпочинку – спортивний майданчик. Передбачені місця для паркування автомобілів.

У кроковій доступності – школа, дитячий садок, супермаркет, зупинки громадського транспорту.

Desna Residence – це поєднання вишуканого європейського стилю, будівництва з екологічних, якісних матеріалів і доступної вартості житла. Це чесна і прозора інвестиція у своє майбутнє. До початку будівельних робіт були отримані всі дозволи і укладені необхідні договори щодо землі, що гарантує інвестору максимальний юридичний захист.

Особливістю ЖК Desna Residence є проект «Шале». Архітектурний стиль шале зберігає свою популярність протягом багатьох років. Цей стиль відображає бажання людей жити в благополуччі і спокої, також сприяє збереженню сімейних цінностей і традицій.

Саме створення затишного сімейного гнізда стало основною ідеєю при проектуванні будинку Шале. Будинок вдало поєднав вишуканість і простоту, зручність і надійність створивши неповторну атмосферу комфорту і затишку. Будинок будується з екологічного червоної цегли. Оздоблення фасаду – це поєднання натурального темного дерева і каменю на білому тлі. Саме таке поєднання найвигідніше вписується у навколишній сосновий ліс.

Перевагою будинку Шале є його відособленість від решти будинків комплексу. Для нього передбачена окрема парковка, дитячий майданчик і майданчик для відпочинку.

Головною особливістю є малоповерхова і невелика кількість квартир (лише 23). У будинку передбачено 3 поверхи і мансардний поверх з висотою від підлоги до стелі 3 м. А на великих терасах з комфортом можна приймати всю сім'ю.

Площі квартир: від 35 до 120 кв. м

Здача в експлуатацію: будинки 1, 2, 3 – введені в експлуатацію, будинок 4 – грудень 2017

Адреса відділу продажів
Київська область, с. Зазим'є, вул. Київська
Телефони

+380 44 332 02 93,

+380 67 112 35 52,

+380 73 439 89 39,

+380 99 354 98 00

Веб-сайт