Реєстрація /

Desna Residence

Зазим'я, вул. Київська

mob object static map
Ціна
від 13 200 грн
Введення в експлуатацію

4 квартал 2017 р.

Клас
Економ
Статус

Будується

Забудовник
Поверховість
3-5
Квартири

1-кімн., 2-кімн., 3-кімн., дворівневі

Житловий комплекс «Desna residence» складається з п'ятиповерхових цегляних будинків з мансардами, лінії таунхаусів і окремого клубного будинку в стилі «Шале», Займає площу кілька гектарів лісового масиву. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ «ДЕСНАпро».

Комплекс будується неподалік від Києва в селі Зазим'я. Розташування в сосновому лісі забезпечує максимально комфортне проживання в екологічно чистій місцевості. У 15 хвилинах ходьби від комплексу озеро Хома і трохи далі річка Десна. Таке поєднання якісного будівництва (підтверджено незалежними експертами) і вдалого розташування є відмінною рисою ЖК «Desna residence».
Територія комплексу цілодобово охороняєтеся і обладнана системою відеоспостереження. На території знаходяться: парковка, магазини, дитячий та спортивний майданчики, зона барбекю і ліс, що переходить в паркову зону. У 5 хвилинах ходьби розташовані школа, дитячий садок, супермаркет, ринок, ветеринарна клініка, аптека. Транспортна розв'язка дуже зручна. Дві альтернативні дороги. До метро 18 хвилин громадським транспортом.
Житловий комплекс «Desna residence», оформлений в альпійському стилі, зводиться з екологічно чистих і високоякісних матеріалів, що підтверджено незалежною експертизою, а з документами є можливість ознайомитись на сайті нашого комплексу.

Особливістю ЖК Desna Residence є проект «Шале». Архітектурний стиль шале зберігає свою популярність протягом багатьох років. Цей стиль відображає бажання людей жити в благополуччі та спокої, також сприяє збереженню сімейних цінностей і традицій.
Саме створення затишного сімейного гнізда стало основною ідеєю при проектуванні будинку Шале. Будинок вдало поєднав вишуканість і простоту, зручність і надійність створивши неповторну атмосферу комфорту і затишку. Будинок було зведено з екологічногї червоної цегли. Оздоблення фасаду - це поєднання натурального темного дерева і каменю на білому тлі. Саме таке поєднання найбільш вигідно вписується в навколишній сосновий ліс.

Перевагою будинку Шале є його відособленість від інших будинків комплексу. Для нього передбачена окрема парковка, дитячий майданчик і майданчик для відпочинку.
Головною особливістю є малоповерховість та невелика кількість квартир (всього 23). У будинку передбачено 3 поверху і мансардний поверх з висотою від підлоги до стелі 3 м. А на великих терасах з комфортом можна збиратися всією родиною.

Будується ЖК «Desna residence» в кілька черг. Перша черга введена в експлуатацію і заселена в другому кварталі 2016 року, наступна - в грудні 2016. Своєчасно введена в експлуатацію третя черга в другому кварталі 2017 року. Четверта черга була здана в грудні 2017. На вересень заплановано здати 5-6 черги будівництва.

Адреса відділу продажів
Київська область, с. Зазим'є, вул. Київська
Телефони

+380 44 391 37 27,

+380 67 112 35 52,

+380 73 439 89 39,

+380 99 354 98 00

Веб-сайт