Як підвищити ефективність оголошень?

Якщо Ви розмістили оголошення про продаж чи оренду нерухомості на порталі 100realty.ua, з ним ознайомиться частина потенційних покупців чи орендарів Вашого об’єкту. Але щоб збільшити рівень його видимості, а відтак і переглядів та зацікавлення зі сторони користувачів, радимо виділити  оголошення з-поміж інших. Це можна зробити придбавши спеціальні статуси: Топ, Преміум або ж поєднати їх.

Топ-статус означає, що Ваше оголошення (якщо відповідатиме критеріям пошуку користувачів) гарантовано відображатиметься у верхній частині списку результатів пошуку, вище за звичайній оголошення. Відтак отримає більшу кількість переглядів. Окрім того, всі оголошення зі статусом «Топ» відображаються на головній сторінці сайту за принципом ротації.

Преміум-статус не впливає на позиції Вашого оголошення у списку результатів пошуку, але виділяє його з-поміж інших візуально, чим спонукає користувачів переглянути саме його.

Поєднання обох статусів – Топ і Преміум забезпечує максимальну ефективність від розміщення оголошення на 100realty.ua, адже воно потрапляє на верхні позиції у результатах пошуку, а також виділяється з-поміж інших (в тому числі і оголошень з Топ-статусом) візуально. Крім цього, лише оголошення з поєднанням Топ і Преміум статусів потрапляють у ротацію на головній сторінці сайту в блок Головні оголошення.

Придбати спеціальні статуси для оголошень можна через особистий кабінет на 100realty.ua – з власного віртуального гаманця (якщо у ньому є кошти) або за допомогою сервісів оплати Portmone та EasyPay (також через особистий кабінет на 100realty.ua).

Щоб присвоїти своєму оголошенню спеціальний статус, в особистому кабінеті зайдіть на вкладку «Мої оголошення» і навпроти того оголошення, яке Ви вирішили виділити (воно обов’язково має бути опубліковане), оберіть опцію «рекламувати». Після чого Ви перейдете на сторінку, де зможете обрати необхідний статус, кількість днів та спосіб оплати.

Спеціальні статуси для оголошень можна придбати на термін від 3 до 60 днів. Чим більший термін ви обираєте – тим дешевше обходиться вартість активації статусу з розрахунку на один день.

Звертаємо Вашу увагу, що після придбання і успішної активації спеціального статусу оголошення, відмінити цю дію і повернути кошти чи перенаправити їх для оплати інших послуг сайту, неможливо! Навіть якщо оголошення впродовж дії спеціального статусу з тих чи інших причин було зняте з публікації.