КОВА продолжает поиск инвесторов для реализации энергоэффективных проектов.
![Фото: novynarnia.com Київська область України](/sites/100realty.ua/files/styles/max_180_width/public/shared_files/images/IMG_7888.jpeg)
Фото: novynarnia.com
Київщина працює над рішеннями, щоб забезпечити мешканців області безперебійним світлом, теплом та водопостачанням. У трьох районах області найближчим часом планується встановити когенераційні установки. Відповідні меморандуми підписали Київська обласна державна адміністрація (КОВА), 6 територіальних громад та інвестори.
Про це стало відомо з допису начальника КОВА Руслана Кравченко на сторінці в соцмережі Facebook.
Як розповів очільник КОВА, йдеться про 19 когенераційних установок загальною потужністю понад 50 МВт. Вони будуть встановлені на об’єктах з централізованим теплопостачанням у 8 населених пунктах Вишгородського, Бучанського та Броварського районів
Потужність установок – від 1 до 35 МВт
Руслан Кравченко доручив облгазу та ДТЕК не зволікати – «зелене світло» на реалізацію проєктів
«З нашого боку також жодних бюрократичних перепон. Монтаж має відбутися у найкоротші терміни. Бо це про нормальні умови життя для мешканців Київщини. Попри постійні атаки ворога», – сказав Руслан Кравченко
Голова КОВА наголосив, що децентралізація енергетики – це те, що зменшить вразливість енергетичних обʼєктів та забезпечить енергетичну безпеку
Потреби громад у когенераційних установках значні. Тому КОВА продовжує пошук інвесторів для реалізації енергоефективних проєктів.
Раніше повідомлялося, що знесення Садиби Зеленських відбулося несанкціоновано.
- 2690 views