Зарегистрироваться /

Продажа квартир Ирпень

Поиск объявлений по кодам

Все коды объявлений состоят только из буквы латинского алфавита и цифр, разделенных дефисом. Например, A-12345

Всего найдено: 72

Сортировать по:

Скачать .pdf
  • Избранное
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452426, Достоевского, Ирпень - Фото 7
7
Кол-во комнат:
2
Площадь (общая):
72.13 м²
2-к квартира для родини в новій черзі. Будинок 38, 3 поверх. 72.13 м². 3 801 251 грн або 52 700 грн/м². Простора...
3 801 000 грн.
$
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7449347, Соборная, 151, Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
50 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Продаж 1 - кімнатної квартири в ЖК Royal Park, Ірпінь, вул. Соборна 151. ЦЕНТР МІСТА. 50 кв. 3 поверх з...
2 442 000* грн.
$
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7452416, Достоевского, 42, Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
46.6 м²
Продаж 1-кімнатної квартири 46.5 м² — ЖК Синергія Сіті, Нова черга Комплекс: ЖК «Синергія Сіті» (Нова черга) Площа: 46...
2 451 000 грн.
$
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7452411, Достоевского, 40, Ирпень - Фото 9
9
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
41.21 м²
Пропонується до продажу видова 1-кімнатна квартира площею 41.21 кв.м у НОВІЙ ЧЕРЗІ флагманського комплексу «Синергія Сіт...
2 172 000 грн.
$
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 9
Квартира W-7452139, Ирпень - Фото 10
15
Кол-во комнат:
2
Этаж:
11/12
Площадь (общая):
68 м²
Без комісії! ЖК Роял Парк вул. Соборна Видова 2к квартира, з виглядом на парк Правика Площа: 68 м Індивідуальне ...
3 419 000* грн.
$
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7451783, Ирпень - Фото 6
6
Кол-во комнат:
3
Этаж:
8/10
Площадь (общая):
79.7 м²
Продам 3-кімнатну квартиру біля Центрального парку. Площа 80 м2. Ремонт, меблі та техніка заїжджай і живи. Квартира в о...
5 772 000* грн.
$
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 9
Квартира W-7451538, Ирпень - Фото 10
15
Кол-во комнат:
2
Этаж:
10/11
Площадь (общая):
83 м²
Продаж 2х кімнатної квартири з документами в ЖК Ірпінські Липки, вул. 11 Лінія, 4. - квартира-пентхаус на 10-11 поверхах...
3 552 000* грн.
$
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7452238, Ирпень - Фото 9
9
Кол-во комнат:
3
Этаж:
5/5
Площадь (общая):
66.7 м²
Продаж під Держ програми Єоселя Євідновлення !! Готові до швидкої угоди !! Простір, де ви створите дім під свій стиль ...
2 220 000* грн.
$
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 9
Квартира W-7452231, Достоевского, Ирпень - Фото 10
15
Кол-во комнат:
2
Площадь (общая):
68.65 м²
2-к квартира для сім’ї в новій черзі. Будинок 40, 2 поверх. 68.65 м². Ціна: 3 514 880 грн або 51 200 грн/м². Про...
3 515 000 грн.
$
Квартира W-7452137, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7452137, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7452137, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7452137, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7452137, Достоевского, Ирпень - Фото 5
5
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
42.49 м²
1-кімнатна квартира в новій черзі Синергія Сіті! Будинок 40, 8 поверх. Площа - 42.49 м². Нова черга будівництва в Ірпе...
2 239 000 грн.
$
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7450325, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 9
9
Кол-во комнат:
2
Площадь (общая):
61.86 м²
2-к квартира з видом на набережну в ЖК Синергія Сіті Шукаєте простір, де ранок починається з кави та краєвиду на річк...
3 186 000 грн.
$
Квартира W-7449543, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449543, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449543, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449543, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449543, Достоевского, 38, Ирпень - Фото 5
5
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
40.92 м²
Ваша ідеальна квартира біля набережної в Ірпені! ЖК Синергія Сіті Шукаєте місце, де кожен ранок починатиметься з натхне...
2 251 000 грн.
$
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7450327, Достоевского пер., 27, Ирпень - Фото 7
7
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
40.6 м²
Стильна 1-к квартира в ЖК Синергія Сіті — найкраща інвестиція року! Компактна, функціональна та дуже перспективна! Ідеа...
2 558 000 грн.
$
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7450532, Достоевского, 41, Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
43 м²
Затишна 1-к квартира в ЖК «Синергія Сіті» Продається світла однокімнатна квартира в одному з найкращих комплексів Ірп...
2 261 000 грн.
$
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7449864, Достоевского, Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
43.74 м²
1-кімнатна квартира Будинок 39, 6 поверх 43.74 м² 2 449 440 грн або 56 000 грн/м² Один із найкращих варіантів для ...
2 449 000 грн.
$
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449716, Достоевского, Ирпень - Фото 6
6
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
37 м²
Старт продажів нової черги 1-кімнатна квартира без комісії від забудовника Будинок 42, 3 поверх 37.43 м² 2 133 510...
2 134 000 грн.
$
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449715, Достоевского, Ирпень - Фото 6
6
Кол-во комнат:
2
Площадь (общая):
61.86 м²
2-кімнатна квартира в новій черзі Синергія Сіті Будинок 38, 5 поверх 61.86 м² 3 185 790 грн або 51 500 грн/м² Но...
3 186 000 грн.
$
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 8
Квартира W-7449545, Достоевского пер., 29, Ирпень - Фото 9
9
Кол-во комнат:
3
Площадь (общая):
74.3 м²
Дворівнева мрія в ЖК Синергія Сіті! 74.3 м² затишку біля набережної Ця дворівнева 3-кімнатна квартира в одному з найк...
3 492 000 грн.
$
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 1
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 2
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 3
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 4
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 5
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 6
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 7
Квартира W-7449544, Достоевского пер., Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
41.27 м²
Продаж 1к квартири 41.27 м² в Ірпені. ЖК Синергія Сіті. Вигідна ціна! Продається ліквідна нерухомість у популярному ко...
2 167 000 грн.
$
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 1
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 2
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 3
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 4
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 5
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 6
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 7
Квартира W-7450284, Достоевского, Ирпень - Фото 8
8
Кол-во комнат:
1
Площадь (общая):
46.5 м²
1-кімнатна квартира в новій черзі від забудовника Площею - 46.5 м² 2 поверх 2 418 000 грн або 52 000 грн/м² Норма...
2 418 000 грн.
$