Зарегистрироваться /

Продажа Офиса ул. Мишуги Александра 10 в Киеве / W-7451050

Коммерческая недвижимость
Цена:
7 316 000* грн.
$
166 000 $ (1$ = 44.1 грн.)
141 000 € (1€ = 52.05 грн.)
Профиль:
Площадь:
118.5 м²
Этаж/Этажность:
1/4
ПРОДАМ своє нежитлове приміщення загал. площею = 118,5 m2. Орендний бізнес. Приміщення розташоване на 1-му поверсі Бізнес центра Паралель. БЦ має свій потужний генератор ! Завжди є світло, тепло, вода гаряча та холодна ! БЦ розташований на території заселеного ЖК, з високою щільністю населення. Ст.м .Позняки 70 м. Поруч офіси, банки, термінали банкомати, супермаркети, поштові відділення. Кав’ярні та інші заклади громадського харчування. Приміщення належить до комерційної нерухомості (торгова площа). На даний час приміщення винаймають орендарі. Офіс ІТ технологій. Кондиціювання, Відеоспостереження, Охорона, Пожежна сигналізація, Серверна кімната, кабельна мережа інтернету. Світле та просторе приміщення, з дорогим, якісним ремонтом. Висота стелі 2.8 m. БЦ збудован та здан в експлуатацію у 2016р. Вартість 1400 $ / м2. Загальна вартість = 165.900 $. Запрошую до співпраці сертифікованих ріелторів, комісійна виногорода 3 % Власник юридична особа. Контактний тел.:
Скачать .pdf

Владелец

Владелец

Обновлено: 11 Мая 2026
Код объекта: W-7451050
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.

Пожаловаться на объявление

W-7451050 |

Укажите причину жалобы

Максимальное количество символов 500
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.