Реєстрація /

Програму з енергоефективності будинків 70/30 у Києві розширили

Вже треба подавати заявки.

Столиця розширила програму з енергоефективності будинків 70/30.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що з 2014 року Київ запровадив програму з підвищення енергоефективності будинків ОСББ та ЖБК. Її учасником може стати будь-який будинок столиці, де створене ОСББ чи ЖБК. І який подасть свій проект із модернізації для участі в конкурсі.

«Мета проекту – заохотити мешканців до реалізації енергоефективних заходів, що дозволять економити тепло в будинку і відповідно – кошти на сплаті за нього. Завдяки цій програмі Київ є лідером у впровадженні проектів із енергоефективності», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що мешканці столичних будинків зменшують обсяги використання енергоресурсів у 2-3 рази та поліпшують технічний стан і комфорт своїх будинків.

Так, наприклад, міською програмою співфінанасування «70/30» вже скористалися мешканці 600 будинків столиці.

«І місто продовжить цю програму. Особливо зараз ми повинні допомагати киянам економити. Тому столиця розширює програму. Із весни цього року в ній беруть учать не тільки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а й кооперативні будинки», – повідомив Віталій Кличко.  

Зважаючи на протиепідемічні обмеження, прийом проектів для участі в конкурсі відбувається за попереднім записом. І триватиме до 30 грудня за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А, каб. 9. Умови конкурсу та перелік необхідних документів можна знайти на сайті «Школи обізнаного киянина».

Читайте також: Комерційна нерухомість в новобудовах Києва: прибуток вище, ніж від житла

Раніше повідомлялося, що депутати Київради затвердили Міську цільову програму зовнішнього освітлення Києва на період 2019-2022 роки. У Дарницькому, Голосіївському, Дніпровському та Солом’янському районах замінюють зовнішнє освітлення цього року. Тут також лінії електромереж потребують замін та оновлення, а зовнішнє освітлення прибудинкових територій за деякими адресами взагалі відсутнє.

Крім того, в Україні прийняли нову ДБН «Природне та штучне освітлення», яка  говорить про те, що у житлових кварталах необхідно враховувати, що прилади зовнішнього освітлення повинні естетично поєднуватися з просторовою структурою та історичною забудовою. Це стосується форми і пропорцій світильників, кронштейнів і опор, висоти установки освітлення.

Джерело