На Троєщині завершили реконструкцію розв’язки

Дорога стала сучасною.

У Деснянському районі Києва реконструювали розв’язку на перетині вулиць Оноре де Бальзака та Каштанової. На перетині вулиць організували повноцінний двосторонній рух, налаштували під нього роботу світлофору. Це збільшує пропускну здатність розв’язки.

На розв’язці також здійснили комплексний благоустрій території, встановили сучасне LED-освітлення, також облаштують велодоріжки.

«Роботи були виконані трохи більше ніж за два місяці без зупинки руху. Кошторисна вартість об’єкту – 12 мільйонів гривень. Тут, зокрема, замінили і всі комунікації», – розповів голова Деснянської райдержадміністрації столиці Геннадій Заболотний.

До комплексу рішень щодо поліпшення транспортного сполучення у Деснянському районі також входить і подальша реконструкція розв’язки на перетині вулиці Оноре де Бальзака і проспекту Шухевича з організацією виїзду в бік Дніпровського району, Райдужного масиву.

Як і на всіх об’єктах дорожньої інфраструктури, тут не обмежаться оновленням асфальту. Будуть перекладені і всі комунікації, оновлена контактна мережа тролейбусу, змонтують підпірні стіни, встановлять нове LED-освітлення.
 

троещинатроещинатроещинатроещина

Аналітика по темі: Детальний план території: складно розробити і просто скасувати?
 
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує внести ці зміни у державні будівельні норми щодо проектування автомобільних доріг загального користування (ДБН В.2.3-4-2015 «Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво»). Проект змін до ДБН розробляється ДП «ДерждорНДІ».

Джерело