Києву повернули землю біля кладовища, на якій хотіли будувати торговельно-офісний центр

Вартість землі – 8,5 млн. грн.

Територіальній громаді міста Києва повернули земельну ділянку площею 0,15 га у Солом’янському районі столиці вартість якої становить 8,5 млн. грн.

Підставою для позову стало порушення умов договору підприємством, зокрема нецільове використання землі та несвоєчасне здійснення орендної плати.

Ігноруючи названі порушення Київрада поновила товариству договір оренди землі для будівництва та експлуатації торговельно-офісного центру з підземним паркінгом на землі, яка знаходиться в санітарно – захисній зоні кладовища.

Прокуратура через суд домоглася визнання відсутнім у товариства права на поновлення договору оренди, а саму угоду визнано недійсною

На сьогодні рішення суду виконано та внесені зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо відсутності права на користування даною земельною ділянкою.

Стаття по темі: Як оформити спадщину в Україні і успадкувати за законом квартиру, будинок, землю

Раніше повідомлялося, що рішенням Господарського суду Києва земельну ділянку по вул. Електриків, 20-А в Подільському районі Києва (Рибальський острів) площею понад 1,8 га було повернуто в комунальну власність столиці. Раніше, в 2017 році, ця ділянка перейшла у володіння фізособи, проте в ході розслідування було встановлено, що Київрада рішення про передачу ділянки в приватну власність не приймав.

Джерело

Теґи