Зарегистрироваться /

Продажа квартиры ул. Достоевского в Ирпене / W-7453152

1-комнатная квартира
Цена:
2 424 000 грн.
$
54 500 $ (1$ = 44.45 грн.)
46 800 € (1€ = 51.75 грн.)
Кол-во комнат:
Площадь (общая):
46
Маю унікальний варіант у 40-му будинку на 6-му поверсі. Головна фішка цієї квартири — вона двостороння (на дві сторони будинку), що забезпечує ідеальну циркуляцію повітря та круті краєвиди. Площа 45.56 м² — це відчуття свободи в кожному метрі. Більше, ніж у стандартних однокімнатних квартирах. Нова черга — нові стандарти: Будинок із власним укриттям та повною енергонезалежністю. Вода, інтернет та Face-ID працюють стабільно, навіть якщо немає світла. Індивідуальне газове опалення та двостороннє розташування дозволяють легко підтримувати ідеальну температуру вдома. Інфраструктура: Своя школа, садок, набережна та аквапарк — все поруч. Фінансовий план (розстрочка на 3 роки): Перший внесок (70%) — 1 768 411 грн. Щомісячний платіж — 21 053 грн. Повна вартість: 2 423 792 грн (53 200 грн/м²). Це чудова можливість платити за власне житло комфортними сумами, як за оренду, але інвестувати у своє майбутнє. Дзвоніть, квартири на дві сторони забирають найшвидше!
Скачать .pdf

Посредник

Татьяна

Обновлено: 24 Мая 2026
Код объекта: W-7453152
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.

Пожаловаться на объявление

W-7453152 |

Укажите причину жалобы

Максимальное количество символов 500
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.