Зарегистрироваться /

Аренда Офиса ул. Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) в Киеве / W-7451511

Коммерческая недвижимость
Цена:
7 500 грн.
/месяц
$
168 $ (1$ = 44.35 грн.)
144 € (1€ = 51.7 грн.)
Профиль:
Площадь:
12.5 м²
Этаж/Этажность:
3/21
Цена за м²:
600 грн.
Здам smart-кабінет / міні офіс у ЖК Нова Англія (будинок Лондон) Ідеальний простір для тихої та комфортної роботи в сучасному бізнес-середовищі Площа: 5,5 кв.м основне приміщення + просторий балкон 7 кв.м із гарним видом на внутрішній двір комплексу Про приміщення: Якісний сучасний ремонт 3 поверх, зручне розташування біля ліфтів Розкладний диван Робочий стіл та пуф-трансформер Умивальник з електропомпою Тиха та доглянута атмосфера ЖК бізнес-класу Великий балкон можна використовувати як: зону відпочинку місце для перерв та кави додатковий простір для роботи в теплу пору Чудово підійде для: віддаленої роботи психолога / репетитора SMM / дизайнера / IT beauty-майстра консультацій або творчої діяльності ЖК Нова Англія Закрита територія, стильний двір, охорона, кафе та вся необхідна інфраструктура поруч. Ціна: 7500 грн/міс + комунальні Знижка 20% на перший місяць Ярослав Без комісії
Скачать .pdf

Посредник

Ярослав

Обновлено: 18 Мая 2026
Код объекта: W-7451511
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.

Пожаловаться на объявление

W-7451511 |

Укажите причину жалобы

Максимальное количество символов 500
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.