Зарегистрироваться /

Продажа квартиры Григоренко Петра просп. в Киеве / W-7451424

1-комнатная квартира
Цена:
2 016 000 грн.
$
45 600 $ (1$ = 44.2 грн.)
38 700 € (1€ = 51.95 грн.)
Кол-во комнат:
Площадь (общая):
38.96
1к квартира в Києві з платежем 18 668 грн/міс. Позняки 20 поверх, 38.96 м² — світла квартира в ЖК Синергія Київ на лівому березі. Хороший варіант для себе або під оренду. Планування комфортне: є окрема зона під спальню, кухня, місце для зберігання. За рахунок поверху — гарний відкритий вид із вікон. Будинок монолітний, утеплений, із підземним паркінгом (укриття), власною котельнею та резервним живленням. У квартирі вже є базове наповнення: штукатурка стін тепла підлога в санвузлі радіатори всі комунікації та лічильники Умови розстрочки: перший внесок — 75% (2 016 180 грн) термін — 36 місяців щомісячний платіж — 18 668 грн Ціна — 2 512 920 грн або 64 500 грн/м² Поруч Позняки, Осокорки, River Mall, супермаркети, озера та транспорт. Дзвоніть!
Скачать .pdf

Посредник

Обновлено: 13 Мая 2026
Код объекта: W-7451424
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.

Пожаловаться на объявление

W-7451424 |

Укажите причину жалобы

Максимальное количество символов 500
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.