Зарегистрироваться /

Аренда Салона красоты ул. Салютная 2 в Киеве / W-7447595

Коммерческая недвижимость
Цена:
18 000 грн.
/месяц
$
406 $ (1$ = 44.2 грн.)
347 € (1€ = 51.85 грн.)
Профиль:
Площадь:
15.5 м²
Цена за м²:
1 160 грн.
дам окреме фасадне комерційне приміщення 15.5 м2 в преміальному ЖК Файна Таун на Нивках. 1 поверх в рівні тротуару, окремий вітринний вхід, під'їзд авто майже до дверей. Висота стелі 3.43 м, оптимальне прямокутне планування 3.00х4.40 без колон та зигзагів дозволяє облаштувати зручне робоче місце для б'юті бізнесу, якісні рівні стіни з бетону та цегли легко піддаються оздобленню в стилі Лофт. Всі необхідні комунікації в наявності, в т.ч. 5+ кВт потужності по електроенергії і вентиляційний канал на дах. Одна із суттєвих переваг - опалення працює при відключеннях світла. Розпочинаємо ремонт. Планується підлога з керамограніту (як на фото), облаштований санвузол, розводка під опалення і електро. Майбутній орендар може внести свої корективи). Київ, Шевченківський р-н, вул. Салютна, 2. Будинок 16 у 8 черзі, поряд з Украфлорою, зданий у 2023 році і майже заселений, сусідня комерція вже працює. 18000 грн. в місяць + комунальні. Без Комісії!
Скачать .pdf

Владелец

Олександр Власенко

Обновлено: 13 Мая 2026
Код объекта: W-7447595
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.

Пожаловаться на объявление

W-7447595 |

Укажите причину жалобы

Максимальное количество символов 500
CAPTCHA CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, изображенные на рисунке.